Slovak versionEnglish version

THR Systems a. s.
Jilemnického 3, Zvolen
tel.: +421 650 52 00 00
info@thr.sk

Pobočka Bratislava
THR Systems a. s.

Čapkova 2, Bratislava 1
tel.: +421 650 52 00 15
info@thr.sk

Pobočka Nové Zámky
THR Systems a. s.

Turecká 36, Nové Zámky
tel.: +421 650 52 00 33
info@thr.sk


Ponuka - Hardware

Klientské stanice

Naši technici na základe dlhodobých skúseností v oblasti informačných technológií po konzultácii so zákazníkom navrhnú najefektívnejšie riešenie na maximálne využitie technických a finančných prostriedkov pri zriaďovaní technického vybavenia či už ide o tenkého klienta v podnikovej sieti, počítačové zostavy pre klasickú prevádzku, ale i špeciálne zostavy napr. pre medicínske diagnostické zariadenia a podobne.

Servery

Doménou spoločnosti sú hlavne serverové riešenia; ponúkame dodávku vlastnej technológie z komponentov renomovaných výrobcov, ale i značkové servery IBM, HP, SUN, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou pri nasadzovaní rozsiahlych a náročných riešení. Dvadsaťštyrihodinový servis je samozrejmosťou a možnosť dostupnosti servisných komponentov na sklade je len výhodou.

Periférie

Spoločnosť zabezpečuje taktiež dodávku periférnych zariadení, tlačiarní, monitorov, skenerov, ktoré bezprostredne spolupracujú s počítačovými klientmi, ale i samostatne fungujúcich sieťových tlačiarní, kopírovacích strojov, projektorov a dalších zariadení. Naše dodávky periférnych zariadení renomovaných svetových výrobcov - HP, Minolta, Canon, EIZO a dalších - nekončia len inštaláciou zariadenia, ale i následnou údržbou a dodávkou spotrebného materiálu za partnerské ceny.

Telefónne ústredne

Ďalšou z ponuky služieb ktoré poskytujeme je inštalácia a servis telekomunikačnej techniky. Jedná sa o bezdrôtové, stolné telefóny, ale aj faxové zariadenia, či pobočkové telefónne ústredne. Využiť ich je možné v rodinných domoch, hoteloch, penziónoch, firmách, ale aj na ďalších mnohých miestach.
Ponúkame montáž telefónnych rozvodov, automatických telefónnych ústrední Panasonic. Programovanie, oživenie a spustenie do prevádzky, záručný a pozáručný servis.

Kamerové systémy

Zabezpečovacie kamerové systémy sú spoľahlivou prevenciou proti krádežiam, neočakávaným narušeniam a sú neodeliteľnou súčasťou bezpečnosti už takmer všade. Kamerový systém vám umožní prezeranie, nahrávanie a diaľkové monitorovanie vášho objektu (firmy, obchodu, kancelárie, domu atď). Vybraný objekt môžete monitorovať aj diaľkovo cez telefónnu linku, počítačovú sieť prípadne internet. Vždy budete vedieť, čo sa v ňom práve deje.
Ponúkame vám návrhy, poradenstvo, vypracovanie projektovej dokumentácie, montáž, realizácia kamerových systémov na PC, analógové systémy, digitálne systémy, monitorovacie pracoviská s možnosťou prepojenia na bezpečnostné organizácie a spoločnosti.